Vianočné trhy 2017 v obci Vinodol

Vážení občania,

srdečne Vás pozývame na príchod Mikuláša a Vianočné trhy v obci Vinodol, ktoré sa uskutočnia v sobotu 09.12.2017 od  14 – tej hodiny pred polyfunkčnou budovou ( bývalým pohostinstvom pod brezami ).

Počas vianočných trhov si budete môcť zakúpiť ručne vyrobené vianočné dekorácie od šikovných obyvateľov našej obce, med, medovinu, výrobky z medu, vianočné oblátky, trubičky, výrobky detí z Materskej a Základnej školy vo Vinodole.

Občerstviť sa budete môcť kapustnicou, pečenými klobáskami, hot – dogmi, domácimi koláčmi, tiež čajom, vianočným punčom, či vareným vínom.

Počas vianočných trhov sme pre Vás pripravili pestrý kultúrny program. Vianočný koncert odohrá  skupina WALK ON. Medzi 16  – tou a 17 – tou hodinou privítame Mikuláša. Ten sa už teraz teší na všetky deti. Pre deti, ktoré celý rok poslúchali prinesie aj sladkú odmenu. Už tradične rozsvieti aj vianočný stromček. Vianočným pásmom Vás potešia aj deti z DSF Sílešánek, a deti zo Základnej školy vo Vinodole.

Tešíme sa na predvianočné stretnutie s Vami.