Futbalový turnaj o pohár starostu obce Vinodol 2016

V nedeľu 24.07.2016 sa uskutočnil už tradičný futbalový turnaj o pohár starostu obce Vinodol. Aj napriek zamračenej oblohe a finálovej etape na Tour de France sa stretli štyri futbalové tímy a množstvo futbalových fanúšikov. Domáce mužstvo privítalo pozvané mužstvá z Veľkého Cetína, Janíkoviec a Plavých Vozokán. Žreb prvého kola určil zápas domácich hráčov s Plavými Vozokanmi. V prvom polčase boli domáci pod tlakom a inkasovali gól z penalty. Po zmene strán sa sily obrátili a v polovici druhého polčasu domáci vsietili potrebný vyrovnávajúci gól pre ukľudnenie ich hry. Zápas otočili napokon s výsledkom 3:1. V druhom zápase medzi Veľkým Cetínom a Janíkovcami  nepadlo toľko gólov. Veľký Cetín s dobrými streleckými šancami nedokázal streliť ani jeden gól, no Janíkovce áno, a zápas vyhrali 2:0. Gólová naháňačka priniesla zápas o 3.miesto. Viedol Veľký Cetín, Plavé Vozokany otočili zápas, Veľký Cetín dorovnal a pred koncom zápasu Plavé Vozokany výbornou hrou rozhodli výsledok 3:2. Vo finálovom zápase sa očakávala veľká taktika a súboj oboch brankárov. Domáci však chladnou hlavou a skvelou taktickou hrou dokázali až 6 krát skórovať pričom vinodolský brankár nemal žiadnu prácu.