1. ročník turnaja v plážovom volejbale o Pohár starostu obce

Tento rok Deň detí pripadol na štvrtok. Deti v Materskej škole vo Vinodole sa už od rána tešili z novej trampolíny, ktorú pre nich zabezpečil pán starosta. A mali z toho naozaj veľkú radosť.  V tomto roku sme sa snažili potešiť aj  „väčšie deti“ a preto sa v športovom areáli zrekonštruovalo plážové ihrisko. Dnes má už rozmery, ktoré by plážové ihrisko malo mať, tiež sa zakúpila nová sieť s tyčami.

V sobotu 03.06.2017 sa staronové ihrisko oficiálne znovuotvorilo a uskutočnil sa  1. ročník turnaja v plážovom volejbale o Pohár starostu obce. Na turnaj sa prihlásilo 7 mužstiev.  Súťažili tieto mužstvá:

1. MATEJ
  2. BURY
  3. VIKI
  4. KIKO
  5. LUKÁŠ
  6. TATIANA
  7. PAULA

Po vzájomných zápasoch skončili tímy v poradí :

1. miesto MATEJ
  2. miesto BURY
  3. miesto PAULA
  4. miesto LUKÁŠ
  5. miesto VIKI
  6. miesto KIKO
  7. miesto TATIANA

Za najlepšieho hráča bol vyhlásený Enriko Stojka.

Pre účastníkov turnaja Obec Vinodol zabezpečila drobné občerstvenie a pre víťazov aj hodnotné ceny.  Počas turnaja vládla medzi mužstvami priateľská a uvoľnená atmosféra.  Všetci zúčastnení sa už dnes veľmi tešia na ďalší druhý ročník turnaja.

Fotografie si môžete pozrieť v galérii

1. ročník turnaja v plážovom volejbale o pohár starostu obce